V současné době existuje spousta servisů a prodejců, kteří se zabývají službami a péčí o automobily. Budeme moc rádi, když k nám zavítáte a ještě radši, když nám svou věrnost zachováte. Budeme se Váš snažit přesvědčit, že se všechno snažíme dělat trochu jinak.

O nás

Jsme rodinná firma dvou bratrů, kteří se nedali touto cestou jenom proto, že je toto odvětví zrovna žádané ale protože logistika a vše kolem aut je pro nás Vášní a koníčkem. Snažíme se nabídnout našim klientům to nejlepší, přičemž nabízíme velmi ucelený komplex služeb. Díky tomu je naše nabídka a rovněž i péče velmi obsáhlá a v podstatě vyjdeme vstříc každému podle možností a potřeby. Našim cílem je, aby každý zákazník byl spokojený, a proto klademe důraz na individuální přístup ať už se jedná o jednotlivce nebo firmu. Snažíme se nabízet dostupné termíny pro všechny naše práce a služby. Je nám totiž jasné, že rychlost při zachování vysoké kvality je v dnešní době alfa a omega všeho.

Nabídka našich služeb

  • Pneuservis – u nás vám vyměníme a vyvážíme pneumatiky podle vašeho výběru nebo i doporučíme nejvhodnější produkt přesně na míru vašeho dopravního prostředku. Pneumatiky si rovněž můžete zakoupit či objednat v našem e-shopu.

  • Ruční mytí vozidel – velmi šetrná verze pro vašeho miláčka, kdy se soustředíme i na méně přístupná místa, volíme kvalitní a ekologické prostředky, které jsou v souladu s normami a životním prostředím. Můžete si objednat služby podle našich balíčků, vyčistíme jak interiér, tak se zaměříme na exteriér.

  • Autodoprava – disponujeme vlastním vozovým parkem a naším hlavním zaměřením je tuzemská autodoprava a kurýrní služba jak vlastními vozidly, tak spedičně.

  • Autopůjčovna – pokud potřebujete spolehlivý automobil, který vás nezklame na dovolené, služební cestě nebo bude náhradou po dobu, kdy potřebujete opravit stávající vaše vozidlo, tak si můžete vybrat kompletně vybavené auto u nás v naší autopůjčovně.

  • Nabízíme rovněž pronájem obytných vozů – výběr termínu je opět podle vašich priorit. Nicméně můžete pohodlně vycestovat a nebýt omezeni žádným prostorem. I na cestách se budete cítit velmi pohodlně a to za velmi dobrou cenovou relaci.

Dále nabízíme různé servisní opravy či výměny autoskel. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.

Váš tým Pejas s.r.o.